logo plastic

 

Ösel Plastic OÜ on 2007 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisetevõte. Ösel Plastic on tootmisetevõte, mis asub Saaremaal Kuressaares.

Ösel Plasticu tooted valmivad polüetüleenist, mis omab suhteliselt väikese erikaalu juures suurt mehhaanilist tugevust.  Polüetüleen on keemiliselt vastupidav - ei korrodeeru, mädane ega sööbi, on ilmastiku- ja temperatuurikindel, täpselt ja kergelt töödeldav ning paigaldatav.

Meie tootevalikus on plastist septikud, mahutid, spetsiaalmahutid (kemikaalidele, toiduainetele, tuletõrjeveele, jne.), kütusemahutid, kaevud, veevarustuse-, kanalisatsiooni-, drenaaživeepumplad, bensiini- ja õlipüüdurid, rasvapüüdurid, liiva-mudapüüdurid, eralduskaevud, veemõõtjakaevud, siibrikaevud jm. eriotstarbelisi kaevud, kümblustünnid ja kümblustünni sisud, ujuvpantoonid ujuvkaidele, maaküttetorud, polüetüleensurvetorud diameetriga 20-110mm nii vee kui kanalisatsiooni tarbeks, polüetüleen plaadid paksusega 1-20mm, polüetüleen ja polüpropüleen keevitustraat paksusega 3-5mm.

 


 

 

Meil on hea meel võtta vastu üha uusi väljakutseid oma klientide ja keskkonna hüvanguks.

Tööstusettevõttele pakume HDPE plaatmaterjali ja HDPE ja PP keevistraati.

Built with HTML5 and CSS3
Copyright © 2018 soodne.net